Ocak 6, 2020

İzmir Petek Temizleme – 444 6 946

İzmir Petek Temizleme

İzmir petek temizleme olarak sizlere güvenilir, kaliteli ve titiz hizmet sunmayı her zaman öngörmekteyiz. Şimdi bu hizmeti neden almanız gerektiğinden emin olalım. Kullandığınız kalorifer peteği en son ne zaman bakım yapıldı ve ya hiç yapıldı mı ? İzmir petek temizleme servisi size önerisi en fazla 3 yılda 1 defa bakım yaptırmanızdır. Eğer sizde 3 yıl geçti ama kalorifer tesisatının ve kalorifer peteklerinin bakımı yapılmadı diyorsanız şimdi tam zamanı. 

Peteklerin içerisindeki normal şartlarda ulaşılmayan yerlerin petek temizleme makinesi ile özel petek temizleme ilacı kullanılarak basınçla birlikte temizliği yapılmaktadır. Bu şekilde kalorifer peteklerinin içinde bulunan toz ve tortuları dışarı atılma işlemi sağlanır. Uzun zamanlar sonucu biriken tozlar gün geçtikçe peteklerde kirliliğe yol açar ve buda sizin ısınmanıza engel olur. İzmir kalorifer petek temizleme sayesinde bu sorundan kurtulmanız mümkündür. 

izmir petek temizleme, izmir petek temizliği, izmir kalorifer petek temizliği

İzmir Petek Temizliği

İzmir petek temizleme teknisyenleri cihazınızda ki tüm kiri, tortuyu gözle göreceğiniz şekilde dışarı boşaltılmasını sağlar. Böylelikle cihazınızın performansı artar ve hem içiniz hem cebiniz rahat olur. Cihazlarda tıkanıklık var ise kombi ısıtmak için daha çok güç sarf eder. Bu yüzden bu konuyu umursamamazlık yapmayalım.

İzmir kalorifer petek temizleme işlemine ne zaman mı ihtiyaç duyarız? Başlıca petek kirliliğinden kaynaklanan sorunları ele alalım; Kaloriferlerin performansı düştü eskisi kadar ısıtmıyor, çok fazla doğal gaz faturası gelmeye başladı, son 2 peteğim hiç ısınmıyor, son peteklere sıcaklık çok geç geliyor, peteklerin üst kısmı sıcak yalnız alt kısmı soğuk, peteğim ısıtıyor ama sağ kısmı soğuk vb. sorunlarda bilin ki bakım zamanı gelmiştir.

Petek temizliği yaptırmazsam ne olur? Eğer yaptırmazsanız gelecek fazla fatura ve az ısınmalar dışında kombinin çalışmasını zorlaştığından dolayı arızalanma ihtimalini arttırmış bulunmaktasınız. Bakım işlemleri için izmir petek temizliği ulaşım numarası 444 6 946 arayıp randevu alabilirsiniz. İzmir tesisat temizliği her zaman hizmetinizdedir.

Petek temizliği yaptırmanın sizin bakımınızdan en büyük rolleri ise doğalgaz faturasını azaltmak ve evinizin daha sıcak olmasını sağlamaktır. Eğer bakıma önem vermezseniz peteklerin randımanı düşer ve verimsizlik nedeniyle yine siz zarar görürsünüz. Evinizin tam anlamda ısınması için her peteğin tam performansta çalışması gerekir. Tabi petek temizliği yaptırmanın dışında bu temizliği yapan kişinin de önemli olduğunu bildirmekte fayda var. Herkese yaptırılması sakıncalı olup, sadece konusuna hakim ve bu işte uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır. Ekiplerimiz izmir petek temizleme firmaları dendiğinde en ön sırada yer almaktadır. Kış aylarını sağlıklı ve huzurlu geçirmek istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayız.