Aralık 18, 2019

İzmir Kombi Servisi – 444 6 946

İzmir Kombi Servisi

İzmir kombi servisi, kombi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu konuda bakım ve ya arıza onarımı ile alakalı ihtiyacınız olursa İzmir kombi servis telefon numarasından arayarak iletişime geçiniz. Arıza olduğunda, konusunda hakim teknik ekiplerimiz gerekli tespiti yerine getirir ve çözüme kısa zaman içerisinde ulaşır. Size yapılacak işlem için detayları iletirler.

Kombi bakım işlemini yılda 1 defa yaptırmanızı öneriyoruz. Bu da özellikle mevsim geçişlerinde yani havaların sıcaktan soğuğa geçtiği ayda ideal olacaktır. Çünkü bu mevsim geçişlerinde kombilerin arıza yapma olasılığı yüksektir. Bakım işlemi zamanında gerçekleşir ise arıza yapmadan kurtulabilir. İzmir kombi servisi arayarak bakım randevusu alabilirsiniz.

Eğer hem kışın hem yazın kullanıyorsanız hava değişimi yaşanırken yaptırın. Eğer sadece yazın kullanıyorsanız mayıs-haziran gibi yaptırırsanız çok sıcaklar gelmeden cihazın arıza yapma ihtimalini düşürürsünüz. Bizi arayarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

izmir kombi servisi, izmir kombi bakım, izmir kombi tamiri, izmir kombi onarım, izmir kombi petek temizliği

Kombi Bakım Onarım Servisi

Kombi artık hayatımızda vazgeçemediğimiz bir parça durumuna gelmiştir. Kendi arzumuza göre ortam sıcaklığını ayarlama konforu vermenin yanı sıra ekonomik olması da ayrı bir avantajdır. İzmir kombi servisi arıza durumunda sizi bu konfordan mahrum bırakmadan çabucak onarımı sağlamaktadır. Bunların dışında ısınma seçeneklerinde ayarını yapamadığımız için pencere açılırdı ve ısı dışarıya karışmaktaydı. Böylelikle ekonomik olmamakla birlikte sağlık dışı bir yol izlenmekteydi.

Cihazınızda sorunlar baş göstermeye başladığı anda bizi arayınız. Böylelikle arıza tam olarak oluşmadan kurtarma şansınız olabilir. Kombiye müdahale ederken mutlaka İzmir gaz firmasının şartnamelerine uymaktayız. Bu standartlara uymayan kişilerin cihazınıza dokunmasına izin vermeyiniz. Arıza onarımı ve ya bakım tamamlandıktan sonra baca kontrolü, gaz kaçak kontrolü ve hava akış kontrolü iyice sağlanmalıdır.

Kombinin bulunduğu ortam yeterince havalandırmaya sahip olmalıdır ve menfez bulunmalıdır. Aksi takdirde bir kullanış şekli riskli olacaktır ve izmir kombi tamir servisi bu kullanımı önermemektedir. Cihazın bakımları her sene aynı dönemde yapıldığı takdirde vereceği sonucu gözlerinizle göreceksiniz. Kombinin hem performansı artacaktır hem de uzun ömürlü olacaktır.

Kombi bakımını yaptırmış kişilere petek temizliği konusunda da uygun fiyatlar sunmaktayız. Daha önce onarım işlemi yapılmış ise parçaya 1 yıl garanti verilmektedir ve 1 yıl içerisinde aynı parça arızalandığı takdirde gelip yeniden değişir. Bu işlem için sizden kesinlikle tekrardan ücret alınmaz. Eğer farklı bir yerden arıza var ise yine gelip çözüme ulaştırılır ve sizden servis ücreti almadan sadece parça ücreti alınır.

İzmir kombi servisi arayarak en kısa süre içerisinde servis hizmeti alabilirsiniz.  Sizlere en kısa süreç içerisinde dönüş sağlanacaktır. Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.