Ekim 17, 2019

Hakkımızda

Hakkımızda bilmek istediklerinizin bir çoğunu burada bulacaksınız. Firmamız yetenekli ustalar ve gezici ekipleriyle İzmir’in her semtine kaliteli servis hizmeti sağlamaktadır. Haftanın 7 günü kesintisiz aktif bir şekilde hizmet verilir. Müşterileri günlerce bekletmeden hızlı bir servis anlayışıyla kısa sürede adresinize gelinir. Arızaların %95’i müşteri adresinde çözülür ve çalışır şekilde teslim edilir. %5’lik kısmında ise arıza çözüldüğünde uzun süre teste tabi tutulacaksa ve ya cihaz tamamen sökülmesi gerekiyorsa atölyeye alınır. Alındığında ise en kısa sürede tespiti yapılıp haberi verilir. Eğer siz onaylarsanız yapılıp teslimatı başlatılır.

Arıza onarım ve bakım işlemleri için bizi arayıp kayıt açtırabilirsiniz ve ya fiyat bilgisi alabilirsiniz. Uzman ekiplerimizle her zaman anında hizmet politikamıza uyarak kısa sürede yönlendirme yapıyoruz. Kafanıza takılan bir soru varsa bizimle temasa geçip sormaktan asla çekinmeyin. Teknik destek ve yardım için bizimle 0(232) 220 20 35 numaralı hattan iletişim sağlayabilirsiniz. 

Servis politikamız, sizleri rahata kavuşturmak ve konfor içinde tutmak adına hızlı ve güvenli hizmet sağlamaktır. Servis çağırdığınızda herkesin en çok istediği dürüst hizmet almaktır. İşletmemiz sahip olduğu tecrübeli ve profesyonel teknisyenler ile nazik ve dürüst davranışlarını asla bozmazlar. Haftanın 7 günü tam donanımlı servis departmanımız mevcuttur. Pazar günleri de dahil olmak üzere bizi dilediğiniz zaman çağırabilirsiniz. Bu sayede acil servis hizmetinden de yararlanabileceksiniz. 

Servis hayatına başlanılan ilk günden beri kaliteli ve hesaplı işçilik sunarak verdiğimiz sözü yerine getirmekteyiz. Orijinal parçadan şaşmadan en uygun fiyatlar ile çalışıyoruz. Teknolojide her geçen gün olan değişiklikleri yakından takip ederek hepsine çabucak ayak uyduruyoruz. Bu sebepten ötürü hakkımızda olumlu bir çok yorum duymanız gayet normaldir. Sizden gelen talepleri ve geri bildirimleri değerlendirerek kendimize uyarlıyoruz. Böylelikle attığımız adımı size uygun ve daha sağlam atmış oluyoruz. 


Kurumsallaşmanın gereklerini yerine getirebilmek için devamlı olarak teste tabi tutulan teknisyenlerimiz de hata ihtimalini kabul etmemekteyiz. Tamamen hatasız çalışan tecrübeli ve işinin ehli teknisyenlerden kurulu bir düzen oluşumuna sahibiz.